Και τους τα ψάλαμε και μας ευχαρίστησαν !!! Και χαρήκανε και χαρήκαμε !!!
![](https://www.5couts.gr/wp-content/uploads/2022/12/270038199_882274842460158_2195809247390766115_n-1024x768.jpg)
Αντιπροσωπεία μελών του 5ου Συστήματος Προσκόπων Βέροιας , το πρωϊνό τις 24 Δεκεμβρίου 2021 , τηρώντας όλα τα προβλεπόμενα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού , έψαλαν τα κάλαντα στον Δήμαρχο της Βέροιας κ. Κωνσταντίνο Βοργιαζίδη , δίνοντας έτσι μια ευχάριστη μελωδική νότα , που έσπασε την «αναγκαστική σιωπή» της προηγούμενης χρονιάς . Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε με την σειρά μας τον Δήμαρχο της Βέροιας για την θερμή υποδοχή και τα καλά του λόγια