![](https://proskopoi.gr/proskopoi/wp-content/uploads/2019/05/Loading-Full.gif)
Σαββάτο απόγευμα λίγο πριν την καθιερωμένη συγκέντρωση , ο Υπαρχηγός Συστήματος , έκλεισε το λαπτοπ του , αφού είχε τελειώσει τις δουλειές για το σύστημα . Ώρες σκεπτικός , για το πως θα γίνει ακόμα μια ξεχωριστή δράση . Πότε θα την κάνει , που θα την κάνει , πως θα την κάνει , τι μέρη θα επισκεφτούμε
![](https://proskopoi.gr/proskopoi/wp-content/uploads/2019/04/44258696_2408120935894653_4351064877465337856_n.jpg)
Η ιδέα ήρθε και δεν άργησε να τηλεφωνήσει στον Αρχηγό Συστήματος να του την ανακοινώσει . Η έγκριση , από τον Αρχηγό Συστήματος , μέσα σε λίγα λεπτά ήρθε . «Προχώρα και εγώ είμαι δίπλα σου» , απάντησε ο Αρχηγός Συστήματος .
Μια δράση που ήδη ξεκίνησε επίσημα να ετοιμάζετε κάτω από άκρα μυστικότητα και όλοι εμείς , που αγαπάμε τα παιδιά μας στο σύστημα , θα κανουμε τα πάντα για την επιτυχία της δράσης αυτής .
![](https://proskopoi.gr/proskopoi/wp-content/uploads/2019/05/23559823_491270957912627_4491615756633588035_n.jpg)
Σίγουρα θα αναρωτηθείτε τι περιλαμβάνει η δράση αυτή . Η δράση , που ήδη ξεκίνησε επίσημα να ετοιμάζετε , είναι πολύ ξεχωριστή από τις άλλες φορές . Πολλές εκπλήξεις , ενδιαφέροντα μέρη , καλό φαγητό , περιπέτεια και δράση στο φουλ και πολλά ακόμα , που θα τα μάθετε όταν έρθει η ώρα
Σε αναμονή λοιπόν …. και πάμε δυνατά για μια εκδρομή που θα μείνει στην ψυχή των συμμετεχόντων και που θα τους δειξει τον δρόμο του σωστού προσκοπισμού